Auto Movie - це Авто Кайф!

На початку літа цього року все вдячне людство відзначило 80-річчя автомобільних кінотеатрів. Первісток, що з'явився 6 червня 1933 року в американському містечку Кадмен, був не дуже схожий на сучасні автокінотеатри. І авто туди з'їжджалися не ті, і фільми дуже різнилися від сучасних, а про апаратуру говорити вже й зовсім сумно.

Сьогодні авто кінотеатр «АвтоМуві» (AutoMovie), вже четвертий рік розташований на привокзальній площі Рівненського аеропорту, по всіх параметрах дасть фору своєму американському прадіду. Однак – і це дуже добре! – у родині кінотеатрів для тих, хто любить дивитися фільми з автівок, і зараз свято шанують традиції батька-засновника. Їх небагато, але саме вони, ті найперші правила, що панували на курній автостоянці, коли туди з'їжджалися допотопні форди, і є, як нині говорять, основною фішкою.

В автокінотеатрі вам ніхто не буде заважати перегляду – великий екран площею 84 квадратних метра гарно видно з будь-якого місця парковки! Крім того, звук транслюється на окремому FM-радіоканалі, а гучність ви можете регулювати саме так, як душа забажає. Природно, завдяки цьому усередині вашої машини панують тільки ті звуки, які ви й ваша компанія хочете чути й – ніяких сторонніх: ніхто не заважає вам, нікому не заважаєте ви! Розмовляйте по телефону, обговорюйте яскраві моменти, паліть, пийте те, що не викличе невдоволення в дорожньо-патрульної служби, насолоджуйтеся разом із друзями!

До речі, про друзів. У вас в авто їх може бути стільки, скільки влізе, адже плата стягується не з кожної голови, а тільки з одного корпуса, причому машинного! З іншої сторони, набагато приємніше дивитися чудовий фільм у відмінній якості з гарною дівчиною та ще й під відкритим небом, адже кінотеатр «АвтоМуві» працює практично в будь-яку погоду! Хіба це не дуже романтичне побачення?! І, авжеж, не варто забувати про той досить втішний факт, що місця для поцілунків у нашому кінотеатрі є практично в кожному ряді!

«АвтоМуві» – це найбільш незвичайний кінотеатр у м. Рівне! У зимовий період він працює щоп'ятниці, щосуботи й щонеділі, сеанси починаються в 20:00 і 22:00. У літню пору – у ті ж дні, але початок сеансів в 22:00 і 24:00.

І немає нічого простішого, ніж до нас потрапити! Варто лише приїхати на привокзальну площу Рівненського аеропорту, що розташована за адресою: Рівненський р-н, с. Вересневе, вул. Авіаторів, 5. Ви оплачуєте в'їзд, одержуєте меню, займаєте місце на парковці, налаштовуєте свій FM-приймач на нашу хвилю, виключаєте габарити й далі – воля ваша!

Крім парковки на 50 місць, на вас чекає «МувіБар», авто-офіціанти якого готові легко й невимушено виконати ваше замовлення. Для їхнього виклику всього лише й потрібно на кілька секунд включити аварійку!

З легких обмежень, які в нас не вітаються, варто відзначити приїзд компанії на вантажівці або автогужовому транспорті. Ми піклуємося про здоров'я своїх відвідувачів, адже таких можуть закидати аж ніяк не помідорами, а тим, що під руку потрапить, у тому числі й гайковими ключами! Швидкість на нашій парковці теж обмежена 5 км/год, тож не варто влаштовувати перегони із крутими віражами й іншим непотребом!

Інформацію про фільми ви можете взнати, зателефонувавши: (0362) 45-30-99, або на головній сторінці сайту автокінотеатру: www.automovie.com.ua

Welcome to Auto Movie!

 

Сеанси: п'ятниця, субота, неділя

 

Фільм Сеанс Вартість
  21:00 -
  23:00 -

 

Auto Movie на 1+1

Контактна інформація

вул. Авіаторів 5, с.Вересневе, привокзальна площа Рівненського аеропорту

 

За детальною інформацією звертайтеся за
тел. 45-30-99

або за допомогою форми зворотнього зв'язку


 

Яндекс.Метрика

Опитування

Якому жанру фільмів Ви віддаєте перевагу
 

Наші партнери